Kdo jsme

JASA s.r.o. - Průmyslové podlahy - idatabaze.cz Průmyslové, lité podlahy - idatabaze.cz

Naše firma na trhu úspěšně působí už od roku 1996. Zpočátku jsme se zabývali především průmyslovou úpravou betonů: sanacemi železobetonových konstrukcí, stěrkovými hydroizolacemi a přípravami podkladů. Díky tvrdé práci jsme se v roce 1998 stali hlavní realizační firmou společnosti Mapei, se kterou i nadále úzce spolupracujeme.

Dlouhá léta se také zabýváme prodejem podlahových krytin, pokládkou i realizací podlah na klíč. Realizujeme podlahy v průmyslových a komerčních prostorách, ale i v domácnostech.

Spolehlivá firma

Díky velkému počtu spokojených zákazníků a pozitivním referencím jsme pro vás otevřeli Podlahové studio v Krymské ulici v Praze, kde si můžete naše zboží prohlédnout a osahat. Nabídneme vám i produkty na čištění podlah a další pomůcky. Naši zkušení profesionálové vám rádi poradí a pomohou s návrhem řešení, které plně uspokojí vaše představy.

Pomáháme

 • Bikeclinic junior team

  Sponzorujeme Bikeclinic

  Občanské sdružení Bikeclinic junior team vzniklo za účelem sportovní výchovy a trénování dětí s postupnou specializací na cyklistiku. Spolupracuje s ČSC a mnoha fundovanými odborníky, aby byly dětem poskytnuty komplexní podmínky pro zdravý tělesný vývoj. Kromě každodenních metodických, ale i zábavnou formou vedených tréninků se sdružení orientuje i na všeobecnou sportovní osvětu. Sdružení stále přijímá i nové členy teamu.

  VÍCE
 • A-B Help

  Auta pro dětské domovy

  Společnost A-B help zprostředkovává kontakt mezi neziskovou sférou a světem firem. Kupuje od automobilek vozy, na kterých si firmy mohou pronajmout reklamní prostor. Tím se jí postupně auto zaplatí. To pak putuje k potřebným dětem do dětských domovů. My už svůj reklamní prostor máme, přidejte se!

  VÍCE

Napsali o nás

Rozhovor s majitelem JASA s.r.o.

"Realizační společnost Jasa, s. r. o., vybudoval její majitel Jaroslav Samec na absolutní důvěře. V začátcích ji rozbíhal spolu se svým otcem. Momentálně se o fi rmu dělí s nejlepším kamarádem. Ani dnes však neváhá chytit zednickou lžíci a „svým chlapům“ předvést, jak správně pracovat s materiály stavební chemie..."

Celý článek si můžete přečíst zde.

Bona Barva na parkety

"Jasa s.r.o. poprvé použila produkt Bona Barva na parkety. V centru Prahy byla dokončena renovace 110m2 parketové podlahy z klasických parket položených na vzor stromeček. Parkety jsou více jak 10 let staré a byly lokálně uvolněné. Bylo nutné zde provést částečné přeložení parket..."

Celý článek si můžete přečíst zde.