VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NA ZÁKLADĚ PREVENTIVNÍCH OPATŘENÍ VLÁDY ČR VŮČI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU, BUDE NAŠE PRODEJNA NEJMÉNĚ DO 24. BŘEZNA UZAVŘENA.
PŘÍPADNÉ DOTAZY K REALIZACÍM SMĚŘUJTE PROSÍM NA TEL.: +420 602 323 749, +420 720 445 333, +420 724 301 330. DĚKUJEME JASA S.R.O.

Podlahové studio Krymská

Abyste získali co nejlepší představu o své vysněné podlahové krytině, přijďte si naše produkty prohlédnout na vlastní oči. Vybírat můžete ze širokého sortimentu. V nabídce najdete dřevěné, laminátové, korkové nebo vinylové podlahové krytiny, ale také linolea, PVC, koberce, designové stěrky nebo leštěné betony. A samozřejmě též veškerou výbavu pro péči o vaši podlahu.

Naše vyškolená obsluha vám ráda poradí a pomůže s návrhem řešení, které plně uspokojí vaše představy. Zajistíme pro vás vše – od návrhu přes přípravu podkladů po profesionální pokládku. Postaráme se také o demontáž a odvoz staré podlahy i suti.

Těšíme se na vás každý všední den od devíti ráno do šesti hodin večer (v pátek zavíráme v půl čtvrté odpoledne). Můžete si též sjednat individuální schůzku s naším poradcem.

POZOR Hledáme schopné, šikovné, samostatné podlaháře se zkušenostmi s pokládkou všech typů krytin a zkušené zedníky k realizaci našich zakázek. Výborné ohodnocení, skvělý kolektiv, benefity. Nástup ihned. Volejte prosím na tel. +420 602 323 749.

Novinky

 • České parkety Prince Parket

  České parkety

  Nově nabízíme unikátní dřevěné podlahy Princ parket od malé rodinné firmy s dvacetiletou tradicí ve zpracování dřeva. Jedná se o český výrobek z lokálních lesních zdrojů. Na vytěžených plochách navíc firma zřizuje lesní školky. Podlahy vytvoříme na zakázku přesně podle vašich požadavků a představ. Šetrné řešení vůči životnímu prostředí i vaší peněžence, ovšem s luxusním výsledkem.

  VÍCE
 • Leštěný beton

  Podlahy z leštěného betonu

  Hit pro milovníky čistého industriálního stylu! Betonové podlahy skvěle fungují uvnitř i venku, ale také nádherně vypadají. Jasa beton leští diamantovou technikou TERRCO, čímž maximalizuje jeho skvělé vlastnosti. Podlahy lze barevně pigmentovat, opatřit logem nebo vyleštit do ultravysokého lesku. Získáte tak ultramoderní design a nenapodobitelný unikát!

  VÍCE

Proč my

 • 1

  Jdeme s dobou. Náš sortiment pravidelně doplňujeme o ty nejzajímavější novinky na trhu a rozšiřujeme portfolio služeb.

 • 2

  Ověřená kvalita za přátelské ceny. Naši zkušení profesionálové pro vás vždy najdou to nejlepší a zároveň nejúspornější řešení.

 • 3

  Všechny naše výrobky splňují ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost, zdravotní nezávadnost a ochranu životního prostředí.

Balterio
Bona
CPD
Egger
Fatra
Forbo
Gerfloor
Knauf
Mapei
Meister
Polymercolor
Prince Parket
Sika
Tarkett