Kdo jsme

Naše firma na trhu úspěšně působí už od roku 1996. Zpočátku jsme se zabývali především průmyslovou úpravou betonů: sanacemi železobetonových konstrukcí, stěrkovými hydroizolacemi a přípravami podkladů. Díky tvrdé práci jsme se v roce 1998 stali hlavní realizační firmou společnosti Mapei, se kterou i nadále úzce spolupracujeme.

Dlouhá léta se také zabýváme prodejem podlahových krytin, pokládkou i realizací podlah na klíč. Realizujeme podlahy v průmyslových a komerčních prostorách, ale i v domácnostech.

Díky velkému počtu spokojených zákazníků a pozitivním referencím jsme pro vás otevřeli Podlahové studio v Krymské ulici v Praze, kde si můžete naše zboží prohlédnout a osahat. Nabídneme vám i produkty na čištění podlah a další pomůcky. Naši zkušení profesionálové vám rádi poradí a pomohou s návrhem řešení, které plně uspokojí vaše představy.

Pomáháme

  • A-B Help

    Auta pro dětské domovy

    Společnost A-B help zprostředkovává kontakt mezi neziskovou sférou a světem firem. Kupuje od automobilek vozy, na kterých si firmy mohou pronajmout reklamní prostor. Tím se jí postupně auto zaplatí. To pak putuje k potřebným dětem do dětských domovů. My už svůj reklamní prostor máme, přidejte se!

    VÍCE

Napsali o nás

Rozhovor s majitelem JASA s.r.o.

"Realizační společnost Jasa, s. r. o., vybudoval její majitel Jaroslav Samec na absolutní důvěře. V začátcích ji rozbíhal spolu se svým otcem. Momentálně se o fi rmu dělí s nejlepším kamarádem. Ani dnes však neváhá chytit zednickou lžíci a „svým chlapům“ předvést, jak správně pracovat s materiály stavební chemie..."

Celý článek si můžete přečíst zde.

Bona Barva na parkety

"Jasa s.r.o. poprvé použila produkt Bona Barva na parkety. V centru Prahy byla dokončena renovace 110m2 parketové podlahy z klasických parket položených na vzor stromeček. Parkety jsou více jak 10 let staré a byly lokálně uvolněné. Bylo nutné zde provést částečné přeložení parket..."

Celý článek si můžete přečíst zde.

Ochrana osobních údajů
Nastavení sledování Cookies