VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NA ZÁKLADĚ PREVENTIVNÍCH OPATŘENÍ VLÁDY ČR VŮČI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU, BUDE NAŠE PRODEJNA NEJMÉNĚ DO 24. BŘEZNA UZAVŘENA.
PŘÍPADNÉ DOTAZY K REALIZACÍM SMĚŘUJTE PROSÍM NA TEL.: +420 602 323 749, +420 720 445 333, +420 724 301 330. DĚKUJEME JASA S.R.O.

Epoxidové a polyuretanové stěrky

Epoxidové a polyuretanové stěrky a nátěry zvyšují mechanickou a chemickou odolnost (nejen) průmyslových podlah. Stále častěji se různé designové stěrky objevují i v domácnostech a komerčních prostorách.

V závislosti na stupni zatížení můžete vybírat od tenkovrstvých nátěrů přes silnovrstvé stěrky. Jsou vhodné na povrchové úpravy parkovacích domů, průmyslových a výrobních hal, skladů, bazénů, garáží, kanceláří, ale skvěle vám poslouží i doma v obývacím pokoji.

Jejich dokonale hladký, lesklý a vysoce odolný povrch s nádherným trendovým industriálním designem stále nabírá na popularitě. Příjemně se jich dotýká a výborně izolují. Podle použitých druhů pryskyřic získávají navíc různé vlastnosti. Mohou se například pochlubit anti skluzovou úpravou, která vznikne přidáním křemičitých částic, přimíchá-li se antistatické vlákno, podlaha bude mít antistatické vlastnosti. Můžeme je také všemožně barevně tónovat a tím vykouzlit originální atraktivní barevné obrazce.