VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NA ZÁKLADĚ PREVENTIVNÍCH OPATŘENÍ VLÁDY ČR VŮČI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU, BUDE NAŠE PRODEJNA NEJMÉNĚ DO 24. BŘEZNA UZAVŘENA.
PŘÍPADNÉ DOTAZY K REALIZACÍM SMĚŘUJTE PROSÍM NA TEL.: +420 602 323 749, +420 720 445 333, +420 724 301 330. DĚKUJEME JASA S.R.O.

Hydrofobizace a zpevnění betonů

Hydrofobizace je vodoodpudivá vrstva, které se také říká impregnace nebo konzervace.

Hydrofobizační prostředek proniká do povrchu betonu a vytváří vrstvičku, která odpuzuje vodu, ale dobře propouští vzduch i páru. Hydrofobizace změní fyzikálně-chemické vlastnosti daného materiálu. Voda na povrchu hydrofobizovaného materiálu potom vytváří drobné kapičky, které se nevpíjejí do podkladu. Ošetření železobetonu brání jeho nejen povrchovému poškození, ale i rozvoji koroze ve výztuži.

Jasa používá k ochraně betonových konstrukcí vysoce kvalitní materiály od firmy CPD. Vaší konstrukci dopřejeme komplexní péči – od ekonomicky výhodných hluboko penetrujících nátěrů lithného a koloidního roztoku silikátu k vytvrzení a utěsnění povrchu ošetřených betonů. Provádíme také leštění betonů a betonových podlah diamantovou technikou.

Životnost hydrofobizace je závislá na druhu a kvalitě použitého materiálu, řádově se pohybuje v desítkách let.