VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, NA ZÁKLADĚ PREVENTIVNÍCH OPATŘENÍ VLÁDY ČR VŮČI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU, BUDE NAŠE PRODEJNA NEJMÉNĚ DO 24. BŘEZNA UZAVŘENA.
PŘÍPADNÉ DOTAZY K REALIZACÍM SMĚŘUJTE PROSÍM NA TEL.: +420 602 323 749, +420 720 445 333, +420 724 301 330. DĚKUJEME JASA S.R.O.

Leštění betonu

Jasa provádí kompletní realizaci nových, ale i důvtipnou revitalizaci stávajících betonových podlah.

Betonová podlaha se dříve objevovala především v průmyslových prostorách, garážích nebo administrativních objektech. Dnes si ji milovníci čistého industriálního stylu stále častěji pouštějí i přes práh svých domovů. Podlaha z leštěného betonu je celoživotním věrným a téměř nestárnoucím společníkem.

Jasa betonové povrchy leští diamantovou technikou TERCO (americký systém s tradicí od roku 1937), čímž maximalizuje jejich skvělé a unikátní vlastnosti. Podlahy lze také barevně pigmentovat, opatřit logem nebo vyleštit do ultravysokého lesku. Získáte tak ultramoderní design a nenapodobitelný unikát! Podlahy dále ošetřujeme materiály z řady Consolidec pro jejich dodatečné vytvrzení, uzavření a ochranu.

Betonové podlahy skvěle poslouží v interiérech i exteriérech. Například ve výrobních halách, skladech, garážích, administrativních budovách, kancelářích nebo restauracích, ale vyjímat se budou i ve vašem loftovém obýváku nebo třeba koupelně.